Jesteśmy doświadczoną firmą, która działa w branży opakowań transportowo-magazynowych od 2011 roku, a od niedawna także świadczymy międzynarodowe usługi transportowe.
W swojej pracy stawiamy na terminowość i dbałość o każdego klienta.
Do wszystkich naszych zleceń transportowych podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością.
Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej procentuje na jakości wykonywanych przez naszą firmę usług.
Do grona naszych zadowolonych klientów należą zarówno polskie firmy, jak i kontrahenci zagraniczni. BOHAR PALETY TRANSPORT jest właśnie dla Ciebie!
Jeśli szukasz fachowego i solidnego kontrahenta, który dba o wspólne interesy oraz dopasowuje się do wszystkich potrzeb klienta to dobrze trafiłeś.
Jesteśmy stałym i certyfikowanym uczestnikiem programu RZETELNA FIRMA.

Wspieramy również rozwój sportu (koszykówka, piłka nożna) w regionie zielonogórskim.

O NAS

Współpracujemy z kontrahentami polskimi jak i zagranicznymi.
Zaufały nam bezpośrednio Firmy i tutaj zachęcamy do podjęcia rozmów o ewentualnych możliwościach. Działamy także przewożąc ładunki poprzez realizację zleceń z giełd transportowych.
Nasze auta są pod ciągłą obserwacją i opieką spedytora.
Porozumiewamy się w języku polskim jak i angielskim.
Pracujemy na podstawie aktualnych międzynarodowych zezwoleń i licenji.
Wszystkie niezbędne dokumenty znajdziecie Państwo w dziale „Dokumenty”

Licencja nr TU-076909
Zezwolenie nr 038353

Trans nr 1164897
Timocom nr 456705

WSPÓŁPRACA
FORMULARZ
KONTAKTOWY
TRANSPORT
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tj. imię, nazwisko, adres e–mail, telefon w związku z wysłaniem zapytania w formularzu kontaktowym przez firmę Bohar Palety Transport z siedzibą w Świdnicy (koło Zielonej Góry), ul. Obwodowa 17, NIP: 9291686046 będący administratorem danych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Zostałem poinformowany/a że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.